Team

 

Directeur:

Jeroen Claassen:
directie@bsdeboomgaard-lent.nl

Coördinator leren en ontwikkelen: 
 
Eline de Bruijn: 
elineb@bsdeboomgaard-lent.nl
(eveneens interne begeleiding)
Medewerker ondersteuning: Justin van Baal (conciërge en administratie)
administratie@bsdeboomgaard-lent.nl
  
Groep 1/2a:

Els van Hal: 
elsh@bsdeboomgaard-lent.nl 
Pauline Verstoep:
paulinev@bsdeboomgaard-lent.nl

Groep 1/2b:

Suzanne van der Tol:
suzannet@bsdeboomgaard-lent.nl
Maaike Roeffen: 
maaiker@bsdeboomgaard-lent.nl

Groep 1/2c:

 

Rowenna Otte:
rowennao@bsdeboomgaard-lent.nl
Els van Hal: 
elsh@bsdeboomgaard-lent.nl 

Groep 3/4:

Karlijn de Jong: 
karlijnj@bsdeboomgaard-lent.nl
Yvonne van der Laan: 
yvonnel@bsdeboomgaard-lent.nl

Groep 5/6

 

Desiré van Rossum:
desirer@bsdeboomgaard-lent.nl
Eline de Bruijn: 
elineb@bsdeboomgaard-lent.nl

Vakdocent GymCoen Steintjes:
coens@bsdeboomgaard-lent.nl


In verband met de start van de school zullen er schooljaar 2021-2022 geen kinderen geplaatst kunnen worden in groep 7-8.

De werving en selectie wordt voor komende vacatures gelijktijdig in- en extern uitgezet.

Binnen de invalpool van onze stichting is vaak ruimte. Medewerkers in de invalpool hebben voorrang op openstaande vacatures binnen ons bestuur. Stuur uw brief en cv indien u belangstelling heeft voor onze eigen invalpool naar sollicitatie@josephscholen.nl